#

TBZ STUDIO הינו סטודיו לתכנון ועיצוב פנים הפועל מזה כעשור ומתמחה במתן מענה מותאם אישית לתכנון, עיצוב ואבזור חללי מגורים ועבודה שחיים בהם. מתוך הנחת היסוד שהשלם עולה על סך חלקיו וזמן = כסף, TBZ STUDIO מתפקד כ-ONE STOP SHOP בו תמצאו מגוון שירותים שיאפשרו לכם להגשים את חוויית המגורים והעבודה המושלמת עבורכם, בדרך נוחה וקלה, על ידי טובי אנשי המקצוע והשירות בתחום תחת קורת גג אחת.

הסטודיו עובד במודל שיתופי פעולה של אנשי מקצוע מתחומי העיצוב, האדריכלות ומקצועות הבניה, בהובלתה והנחייתה של טל בן זאב מעצבת פנים, בוגרת המכון הטכנולוגי בחולון (HIT) לשנת 2003, התוכנית לניהול פרויקטים בבניה של הטכניון וחברה באגודת מעצבי הפנים האקדמאים בישראל (IID).

Tal Ben – Ze'ev

 

המלצה חברת CWT


עברנו למשרדים חדשים במסגרת עסקה משולשת של חילופי משרדים, טל היתה המעצבת של הצד השני, אהבנו את הראש והקו העיצובי שלה וזה פשוט התבקש להשתמש בשירותיה גם עבורנו.

מהשיחה הראשונה היתה הבנה הדדית, טל ודני מיד קלטו את הצורך ואת אילוצי הזמן והחלק הכי טוב היה העמידה בתקציב ובלו"ז מאוד מאוד (מאוד!) צפוף.

תהליך העבודה עם טל ודני היה מדהים, הכל היה מתוקתק עם חשיבה על כל פרט, תמיד זמינים לכל שאלה או רעיון, קישור לספקים וכד'.

ביצירתיות רבה טל ודני אספו אלמנטים רבים מהעיצוב הקיים ושתלו אותם במשרדים החדשים – דקורציה, מחיצות, גופי תאורה, ריהוט.... התוצאה היתה גם לקחת איתנו את תחושת המוכר למשרדים חדשים המותאמים לצרכינו וגם לחסוך בתקציב.

כיום אנחנו בתהליך גידול משמעותי ומחפשים משרדים גדולים יותר – אדריכלים כבר יש לנו 😊

המלצה חברת LUSHA


הכרנו את טל לפני 4 שנים כשעברנו בפעם הראשונה למשרדים משלנו. מאז ועד היום בעקבות הגדילה והצמיחה המהירה שלנו, שכרנו עוד 4 משרדים בארץ ואחד בחו"ל. בכל מעבר והתרחבות לעוד משרד, טל היתה הראשונה לקבל טלפון ולהבין שעוד פרוייקט תכנון ועיצוב יוצא לדרך. הבחירה בטל היתה ברורה מאליה.

בפרוייקט הראשון טל למדה להכיר אותנו, להכיר את ה DNA הייחודי שלנו, ניסתה להבין מה אנחנו רוצים לשדר במשרדים שלנו ודרך התכנון המדויק, הבחירות הנכונות והעיצוב המתאים היא הצליחה לעצב עבורנו את המשרד הכי נכון לנו שמשדר בדיוק את הוייב שרצינו.

כל פרוייקט מאז מתחיל בבחינה של הצרכים שלנו באותה נקודת זמן, למי המשרד מיועד, כמה אנשים יאכלסו את המקום, מה אנחנו מנסים לשדר, איזו אווירה אנחנו רוצים לייצר. מרגע שהפרוייקט יוצא לדרך בניצוחה של טל אנחנו יודעים שאנחנו בידיים הטובות ביותר והכל יתקתק כמו שצריך.

טל מביאה איתה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. היא עושה עבודת תכנון מקדימה, לומדת את הצרכים של הלקוח, מגיעה לשטח לבחון את המצב הקיים ומיד מתחילה להפעיל את גלגלי הדמיון והיצירתיות שלה ורואה איך המשרד יכול להראות בסיום הפרוייקט.

טל מביאה איתה אכפתיות שאין כמוה. היא מתייחסת לכל פרוייקט כאילו זה הבייבי שלה. היא שמה לב לפרטים הקטנים והגדולים ודואגת לכל פרט ופרט. היא דואגת שהכל יתבצע בצורה המדויקת והמקצועית ביותר. יודעת להביא איתה את אנשי המקצוע הטובים ביותר. היא יודעת לתכנן הכל עד הפרט האחרון, לבחור את הצבעים, הטקטסטורות, הגדלים, הדגמים. היא נפגשת עם כל ספק ויושבת אצל כל אחד עד שהיא מגיעה לתוצאה הרצויה. טל נמצאת בשטח כל הזמן ומעורבת בכל ההיבטים של הפרוייקט, הרבה מעבר לעיצוב. היא מכירה כל תחום בתהליך השיפוץ (חשמל, אינסטלציה, נגרות, פרזול, פרופלציה וכו' וכו') ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל אחד מהספקים. טל היא סוג של שגר ושכח, אין דברים שנופלים בין הכסאות או נשכחים בדרך. היא עושה הכל בצורה המקצועית ביותר אבל גם הנעימה ביותר ומצליחה לגרום לכולם לעבוד ביחד במטרה להביא ללקוח את התוצאה הטובה ביותר.

מאחר ואנחנו עובדים כבר 4 שנים ביחד, טל הפכה להיות לגמרי חלק ממשפחת "לושה". היא מכירה אותנו, יודעת מה מתאים לנו, מה נכון לנו, מביאה לנו זוויות חדשות ומרעננות ועיצובים חדשניים. היא מכניסה את הטאץ' האישי שלה בכל פינה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

המלצה חברת סולידוס


"פנינו לטל בעקבות הגדילה שלנו. אנחנו חברה בצמיחה, וקם אצלנו הצורך להרחיב את המשרד שלנו כדי להתאים אותו לגדילה המתוכננת בשנים הקרובות.

דיברנו עם כמה מעצבים, ביניהם טל שעליה קיבלנו המלצה. אחרי השיחה הראשונית איתה קיבלנו את הרושם שהיא מאוד מקצועית ויסודית, והיה חיבור מאוד טוב בשיחה שעשינו.

הייתה לנו הזדמנות לחבר שטח נוסף שהתפנה לידינו בקומה. היה לנו חשוב להתאים את השטח החדש לגדילה שמתוכננת לקרות, וגם לוודא שיהיה נעים, מרווח ונוח לכולם. טל נענתה לאתגר, לקחה בחשבון את הצרכים שלנו וענתה על כל הדרישות שהיו לנו – כל זה תחת התקציב שהקדשנו לתהליך.

החיים במשרדים מעוצבים ומתוכננים מייצגים כמה העובדים חשובים לנו. אנחנו רוצים שהעובדים יהנו להגיע לעבודה ויפיקו את המיטב מהזמן שלהם במשרד.

העבודה מול טל הייתה מעולה. היא הייתה מאוד נוכחת וזמינה לכל שאלה והתלבטות שהייתה לנו, ובסופו של דבר ענתה על הצורך שלנו ויצאנו מאוד מרוצים מהתהליך עם משרד מהמם שכולם נהנים להגיע אליו.

תודה רבה לטל על ההשקעה! נשמור על קשר לקראת הפרויקט הבא :)"

 

    בואו נשמור על קשר